Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Auto Pneu technika
 3. LAUNCH autodiagnostika
 4. Univerzálna diagnostika LAUNCH CR619

Univerzálna diagnostika LAUNCH CR619

Univerzálna diagnostika LAUNCH CR619

OBD2 skener autodiagnostika Launch CR619 Hlavné parametre: Vyhľadáva chybové kódy Maže chyby, kódy a hlásenia Univerzálne pre rôzny typy osobných a ... celý popis
Dostupnosť
Skladom 2 ks
184,80 €
154,00 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:021
Kompletné špecifikácie

OBD2 skener autodiagnostika Launch CR619

Hlavné parametre:

 • Vyhľadáva chybové kódy
 • Maže chyby, kódy a hlásenia
 • Univerzálne pre rôzny typy osobných a užitkových vozidiel
 • Spojenie s riadiacou jednotkou motora OBD II, ABS, AIRBAG, SRS ...
 • Zaznamenáva údaje v reálnom čase
 • Grafické zobrazenie
 • Jazyk: Anglický, Taliansky, Nemecky, ČeskyDIAGNOSTIKA ABS / SRS / OBDII:

AUTOMATICKÝ počítačový diagnostický skener LAUNCH CR619 načíta alebo vymaže chyby motora, chybové kódy ABS (protiblokovací brzdový senzor) a SRS (airbag), zhasne kontrolku (MIL).

ŠIROKÉ POKRYTIE VOZIDIEL: Tento skener OBD2 bude pracovať na vozidle, ktoré má štandardný protokol OBD2 (protokoly OBDII a CAN, vrátane ISO9141 -2, ISO14230-4, SAEJ1850 a ISO15765-4).

RIEŠENIE PROBLÉMU JEDNÝM STLAČENÍM: Chybové kódy na čítanie / mazanie jedným kliknutím a pripravenosť I / M MENU tlačidlá to uľahčujú. 2,8" farebný (262K) LCD displej ukazuje výsledok testu jasnejšie.

MULTIFUNKCIA: Táto čítačka kódov OBD II nielen číta / vymaže chybové kódy, ale tiež vykoná test O2, test EVAP, test palubného monitora, zobrazí / zaznamená / prehrá živé údaje / zmrazenie snímok, obnoví informácie o vozidle.

AKTUALIZÁCIA: Doživotná bezplatná aktualizácia vám umožní mať vždy najnovšie opravy chýb, nové vozidlá, novo pridané parametre a funkčnosť na dosah ruky.

Multi jazyčná PRÍRUČKA POUŽÍVATEĽA: Tento OBD2 Scanner má anglickú / španielsku / francúzsku / ruskú / nemeckú / portugalskú / japonskú používateľskú príručku. V českom jazyku na DVD.

1. Základný systém kontroly motora:

1) Čítanie dynamických dátových tokov a MIL

2) Čítanie stavu pripravenosti

3) Dotaz na dáta zmrazenia snímok

4) Čítanie aktuálnych DTC

5) Vymazanie DTC

6) Test monitorovania senzora O2

7) Test palubného monitora

8) Čítanie čakajúcich DTC

9) palubný systém alebo riadenie komponentu

10) Prečítajte si informácie o vozidle

11) Prečítajte si trvalé DTC

2. Podpora najbežnejších funkcií údržby vozidla vrátane:

1). Kód ABS Prečítajte a zrušte

2). Údaje o zlyhaní airbagu SRS boli načítané a vymazané

3). Pokryté väčšinou značkovými vozidlami novšími ako rok 2006 so štandardným protokolom OBD2

4). Rýchla pripravenosť na I / M, jedna kľúčová funkcia kontroly motora

5). DTC Qurery

6). Aktualizácia PC online

Spustenie funkčného podporovaného zoznamu skenerov OB6 OBD2:

Pre americké (Engine) Checking Engine (USA): kompatibilné so štandardnými automobilmi OBD2 od roku 2001 do súčasnosti: pre Chrysler, pre Ford, pre GM, pre Jeep európske auto: kompatibilné so štandardnými automobilmi OBD2 od roku 2004 do súčasnosti: pre Alfa Romeo, pre SAAB, pre Acura, pre Opel, pre Audi, pre Seat, pre Bentley, pre Škodu, pre Daewoo, pre Benz, pre Daihatsu, pre Land Rover, pre BMW, pre Vauxhall, pre Volvo, pre VW, pre Ford, pre Jaguar France Car after 2006: for Citroen, for Fiat, for Renault, for Peugeot Not Support for Renault Clio 2 Megane Dacia Logan Japanese car Compatible with Standard OBD2 Cars from 2005 to Now: for KIA, for Isuzu, for Honda, for Mitsubishi, for Hyundai, pre Dacia, pre Lexus, pre Mazdu, pre Nissan, pre Subaru, pre Suzuki, pre čínske auto Toyota: kompatibilný so štandardnými automobilmi OBD2 od roku 2008 do súčasnosti: pre BYD, pre Chery, pre Geely, pre Veľký múr, pre Karry

POZNÁMKA:

Aj keď je kompatibilný s väčšinou automobilov, ale rôzne regióny podporujú protokol OBD2 vozidla v rôznom čase, alebo má niektoré auto špeciálne úpravy, takže nemusí byť kompatibilné s niektorými automobilmi, ktoré nepodporujú protokol OBD2. Najmä japonská a kórejská značka automobilov. A toto zariadenie má iba funkcie OBD2, nemá špeciálne funkcie, napríklad resetovanie ABS, resetovanie airbagu ... 

Pozor:

Nepodporuje ruské autá VAZ, UAZ, LADA; Nepracuje s užitkovými vozidlami Pre Ssangyong Actyon, od roku 2009 do roku 2017. Pre Ssangyong Korando, 2,0 TD Diesel, v rokoch 2013 až 2017. Pre Ssangyong Kyron, 2.0 Diesel, od roku 2010 do roku 2017. Pre Ssangyong Rexton, roky 2011 až 2017, 2. Pre ABS, skener kódov SRS (so štandardným protokolom obd2 od roku 2006)

LAUNCH CR619

Univerzálna diagnostika LAUNCH CR619

Univerzálna diagnostika LAUNCH CR619

Univerzálna diagnostika LAUNCH CR619

Univerzálna diagnostika LAUNCH CR619

Univerzálna diagnostika LAUNCH CR619

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk