Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

LAUNCH X431 PAD VII 7

LAUNCH X431 PAD VII 7

Špičkový TABLET umožňuje diagnostiku vozidiel rýchlejšie než kedykoľvek predtým X-431 PAD VII je špičková diagnostika s 13,3 palcovým veľkým dotykovým... celý popis
Dostupnosť
Konfigurácia tovaru, expedícia tovaru 24h do 5 dní 10 ks
Typ
5 093,00 €
4 244,17 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:973
Kompletné špecifikácie

Špičkový TABLET umožňuje diagnostiku vozidiel rýchlejšie než kedykoľvek predtým

X-431 PAD VII je špičková diagnostika s 13,3 palcovým veľkým dotykovým displejom, 32 servisnými funkciami a diaľkovou diagnostikou Smartlink. Zariadenie X-431 PAD VII je vybavené osemjadrovou optimalizovanou čipovou sadou 2,0 GHz, operačným systémom Android 9.0, pamäťou 8G a 256G veľkými úložiskami, takže vaša inteligentná diagnostika je rýchlejšia ako kedykoľvek predtým.

Výhody produktu

1. Väčšia pamäť (8 GB), plynulejší chod; obrazovka čitateľná silným svetlom; podpora troch obran
2. Podpora 9 druhov rozšírenia modulu, ako je osciloskop, senzor, batéria, pištoľ na tlak v pneumatikách, endoskop, PRO G3 atď.
3. Podpora vzdialenej diagnostiky smartlink
4. Podpora diagnostického štandardu D-PDU/J2534/RP1210, protokolu CAN/CAN FD/DOIP.

Popis:

Zoznámte sa s LAUNCH X431 PAD VII: Fenomenálny diagnostický tablet - skener všetko v jednom, najnovší inovovaný skenovací nástroj ProS V, V+, PAD III/V zo série X431. Všetko nastavené na špičkové štandardy, aby bolo vaše programovanie/kódovanie ECU, 35+ resetovacích služieb, 60+ špeciálnych funkcií, aktívny test, všetka diagnostika systému, mapovanie topológie, pokyny pre riešenie problémov s DTC, detekcia pinov konektora OBDII atď. Presné, efektívne a Schválené na úrovni OE. Spolu s celosvetovým pokrytím automobilov 110 značiek (J2534/RP1210/D-PDU/CAN/DOIP/CAN FD) + 30-dňová bezpodmienečná politika vrátenia a výmeny + 1 rok zálohovania kvality produktu.

Programovanie ECU J2534: Tento diagnostický nástroj je dodávaný s boxom SmartLink CVCI ako prepojovacím nástrojom na prepojenie so softvérom OEM na efektívne programovanie ECU J2534, na nahradenie existujúceho softvéru/firmvéru v ECU, naprogramovanie nových ECU a opravu softvérovo riadeného riadenia. problémy s výkonom a emisiami. K dispozícii pre vozidlá VAG Group, Benz, BMW a Porsche atď., Bez použitia často veľmi drahých továrenských skenovacích nástrojov pre automobily. ** Kontaktujte nás pre podrobnosti.

Programovanie a kódovanie ECU: Tento diagnostický nástroj je dodávaný s boxom SmartLink CVCI ako prepojovacím nástrojom na prepojenie so softvérom OEM na efektívne programovanie ECU J2534, na nahradenie existujúceho softvéru/firmvéru v ECU, naprogramovanie nových ECU a opravu softvérovo ovládaných problémy s jazdnými vlastnosťami a emisiami. Kódovanie ECU na párovanie komponentov po výmene alebo opätovné vloženie modulov do aktívnych funkcií / deaktivácia skrytých funkcií bez použitia často veľmi drahých továrenských nástrojov na skenovanie automobilov. ** Kontaktujte nás pre podrobnosti.

Podpora najnovších automobilových protokolov: Na diagnostikovanie komplexných problémov osobných a nákladných automobilov je SmartLink CVCI Box vyvinutý ako inteligentné riešenie na podporu širokej škály diagnostických protokolov (J2534/RP1210/D -PDU - pre osobné a úžitkové automobily; CAN /DOIP/CAN FD - najnovšie protokoly), pokrývajúci viac ako 110 značiek americký, ázijský a európsky trh a neustále sa aktualizuje. Môžete ísť do modulu „MALL“ a kúpiť si softvér vozidla HD v aplikácii.

Diagnostický nástroj úrovne OE: 35+ služieb resetovania a opätovného učenia (reset oleja, kódovanie vstrekovačov ...) na nevyhnutné opravy a úpravy v dielni; 60+ pokročilých špeciálnych funkcií (PMI, Power Balance, Online Calibration, Online Account Login Service ...) na kompletnú diagnostiku, ktorá pomôže rozšíriť zákaznícku základňu. Medzitým 8 rozšírených modulov obsahuje videoskop, osciloskop, SensorBox, nástroj TPMS, kľúčový imobilizér a tester batérií. Tento profesionálny diagnostický skener má všetko, čo je v rukách vašich rôznych diagnostických potrieb a scenárov. 

Diagnostický skener zameraný na používateľa. Všetká diagnostika systému na úrovni výrobcu: hĺbková kontrola všetkých prístupných modulov automobilu, ako sú ECM, prevodovka, ABS, airbag, EVAP, TPMS, BMS atď., Na riešenie komplexných problémov špecifických pre výrobcu; ②Mapovanie topológií: vizuálne kontrolujte DTC a stav komunikácie všetkých systémov. ③Zlúčený živý graf údajov 4 v 1: bezproblémové zisťovanie problémov počas testovacej jazdy; ④Auto-detekuje komunikačný protokol; skontrolujte, či je pin konektora OBDII poškodený alebo nie.

Skvelá kombinácia: Operačný systém Android 9.0, poháňaný rýchlou čipovou sadou optimalizovanou na osem jadier s frekvenciou 2,0 GHz, s vizuálne ohromujúcim 13,3 ”dotykovým displejom 1920*1080, duálnym pripojením Wi-Fi 2,4/5 GHz, 32 GB+128 GB rozšíriteľnej zabudovanej pamäte, batériou 9360 mAh (20+ nepretržitá práca), AutoVIN a AutoSCAN (2006+), dvojdňová aktualizácia softvéru jedným dotykom (bezplatne), rozsiahle vstavané opravné materiály atď., Tento 2021 najnovší diagnostický nástroj radu LAUNCH X431 robí vašu inteligentnú diagnostiku rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

 

Funkcie

1. Úplné pokrytie systémovým vozidlom pre americký, ázijský a európsky trh s viac ako 110 značkami, ktoré je neustále aktualizované

2. Podľa potreby aktualizujte a rozšírte X-431 PAD VII o ďalší softvér a služby prostredníctvom nového modulu „MALL“

3. Zobrazenie napätia v reálnom čase pomáha technikovi monitorovať stav napätia vozidla počas diagnostiky

4. Mapovanie topológie poskytuje vizuálnu kontrolu DTC a stavu komunikácie všetkých systémov

5. Podpora automobilových komunikačných protokolov CAN/CANFD/DoIP a automobilových komunikačných štandardov J2534/D-PDU/RP1210

6. Automaticky detekuje komunikačný protokol vozidla a pomôže skontrolovať, či je kolíkový port OBDII automobilu poškodený alebo nie

7. Inteligentná diagnostika umožňuje automatickú identifikáciu VIN a rýchly prístup k systému

8. Riadená funkcia pre VW a AUDI

9. Voliteľná funkcia kalibrácie ADAS zvyšuje tržby

10. Pokročilá funkcia kódovania a programovania

11. Rozšírené riešenie na podporu služby TPMS

12. Dvojpásmová komunikácia 2,4 GHz a 5 GHz zaisťuje rýchle a stabilné pripojenie

13. Splnomocnite technika na diagnostiku ľahkých, stredných a ťažkých vozidiel pomocou Smarlink C

14. Medzi základné funkcie patrí čítanie a vymazanie DTC, diaľková diagnostika, obojsmerné ovládanie, graf živých dát, aktualizácia bezdrôtového softvéru atď.

15. Vstavané informácie o opravách a školiace video moduly pomáhajú rýchlo sledovať a opravovať problém

 


60+ špeciálne služby údržby:

Vedené funkcie VAG: Preskočte bezpečnostný prístupový kód a číslo kanála, aby ste vykonali párovanie, kalibráciu a základné nastavenia pre VW / Audi / Škoda / Seat.

Zhoda súčiastok: Rematch ECU (jednotka riadiaceho modulu) po výmene za VW / Audi / Škoda / Seat / BMW / Chrysler / GM / Ford / Opel / Mazda / Fiat / Honda / Nissan / Hyundai / Kia / Subaru atď.

Vyváženie energie: Identifikujte menej produktívny valec pre Chrysler / GM / Ford.

Inštalácia programovateľného modulu (PMI): Zabezpečte, aby sa do nového modulu po výmene za Ford / Mazda nahrali správny softvér / kalibračné a konfiguračné údaje.

Prispôsobenie: Kompatibilné s BMW / Porsche / Toyota / Subaru.

Online kalibrácia: Pre kalibráciu niektorých automobilových systémov. Kompatibilné s VW / Audi / Škoda / Seat.

Služba prihlásenia online k účtu: Prístup k prihlasovacím kódom na kódovanie, párovanie a základné nastavenia všetkých dostupných systémov.

Online parametrizácia ... a mnoho ďalších už čoskoro; pravidelne sa rozširovať.

 

35+ Reset a znova sa naučiť služby

Reset oleja, kódovanie vstrekovača, reset brzdy, reset SAS, servis BMS, odvzdušnenie ABS, párovanie plynu, reset TPMS, regulácia DPF, učenie prevodových stupňov, reset AFS, adaptácia EGR, prevodovka, strešné okno, reset SUS, kalibrácia systému Windows, kalibrácia sedadiel, jazyk Zmena, reset klimatizácie, odvzdušnenie chladiacej kvapaliny, transportný režim, resetovanie Adblue, reset senzora NOx NOx, reset stop/štart, montáž svetlometov, prispôsobenie sedadla, inicializačná štúdia dverí a okien, párovanie vzduchového odpruženia, reset multimediálneho videa, reset klastra, imobilizér Servis, výmena pneumatík a ďalšie.

** Pokrýva väčšinu značiek a modelov na celom svete až do 2018/2019/2020/2021; stále rastie.

** Funkčné ponuky sa líšia v závislosti od značky vozidla, modelového roku.

8 návrhov rozšírených modulov, ktoré rozšíria vaše obchodné obzory - extra za príplatok.

Tento diagnostický nástroj PAD VII LAUNCH X431 podporuje 8 rozšírených modulov vrátane:

VSP-600 VideoScope: na detailné vizuálne kontroly v uzavretých priestoroch.

Imobilizér X-PROG a X-PROG3: na programovanie kľúčov na úrovni zámočníka a službu IMMO.

S2-2 SensorBox: rýchlo diagnostikujte a simulujte chyby senzorov vozidla.

ScopeBox O2-1, osciloskop: rýchlo získajte signál obvodu a pomaly zobrazte priebeh vlny na pozorovanie a analýzu.

Wi-Fi tlačiareň: vytlačte diagnostické údaje a správy.

X431 TSGUN: aktivujte všetky senzory, znova sa naučte a naprogramujte senzory SPUSTENIA.

Bluetooth tester batérií BTS360: urobte si podrobný test batérie vo vozidle.

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk