Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Auto Pneu technika
 3. AUTODIAGNOSTIKA LAUNCH X431 PROS V CZ

AUTODIAGNOSTIKA LAUNCH X431 PROS V CZ

AUTODIAGNOSTIKA LAUNCH X431 PROS V CZ

Autodiagnostika Launch X431 Pro V 2022 CZ pre osobné a úžitkové vozidlá. Profesionálna originálna autodiagnostika pre takmer všetky značky vozidiel do... celý popis
Dostupnosť
Expedícia do 24 hod. 5 ks
1 170,00 €
975,00 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:014
Kompletné špecifikácie

Autodiagnostika Launch X431 Pro V 2022 CZ pre osobné a úžitkové vozidlá.

Profesionálna originálna autodiagnostika pre takmer všetky značky vozidiel do roka 2021.

Najnovšia verzia, výkonnejší a väčší tablet, lepšia výdrž batérie, rozšírené funkcie.

 - Veľkosť tableta 8"

 •   2 roky aktualizácii bezplatne – po tejto dobe zariadenie aj naďalej funguje štandardne, v prípade potreby ďalšie aktualizácie na 1 rok sú v cene cca. 340€

Jednoznačne najlepšie zariadenie v pomere cena/výkon – množstvo funkcií. Dokáže nakódovať všetky RJ v aute.

 •   Vie diagnostikovať aj vozidlá, na ktorých zlyhali zariadenia ako Bosch KTS , Texa, Auto com, delphi a iné oveľa drahšie zariadenia.

Funkcie v skratke:

 • automatická identifikácia
 • live dáta ( čítanie hodnôt rôznych komponentov za jazdy) text aj graf
 • čítanie/ mazanie chybových kódov
 • inteligentný SCAN celého vozidla
 • merané hodnoty
 • akčné členy
 • základne nastavenia (EGR, klapky, ele. parkovacia brzda, akumulátor, a pod.)
 • adaptácie prevodovky, riadenia, ABS, auto-batérie po výmene, inicializácia panorámy atď…
 • otvorenie elektronickej ručnej brzdy
 • regenerácia / výmena / reset DPF / FAP filtrov
 • reset Airbagu
 • reset TPMS (kontrola tlaku v kolesách)
 • prispôsobovanie kľúčov, programovanie imobilizérov, diaľkových ovládačov
 • kódovanie vstrekovačov, riadiacich jednotiek- kódovanie je zjednodušené, obsahuje nápovedy
 • ONLINE kódovanie riadiacich jednotiek
 • resety servisných / olejových intervalov
 • aktivácie a nastavenie denného svietenia, Lane assist, XDS, adaptívny tempomat, vypnutie signalizácie pásov, deaktivácia START / STOP , kódovanie rôznych riadiacich jednotiek.
 • Diagnostický report – dokážete si vygenerovať report jedným klikom a zaslať na email, vytlačiť.

 

Obsah balenia:

 • Prenosný kufor
 • diagnostická hlavica,
 • 8,5 palcový tablet s ochranným púzdrom,
 • nabíjačka,
 • predlžovací adaptér,
 • redukcie pre staršie vozidlá,
 • licenčný štítok
 • návod v slovenčine

Zoznam podporovaných automobilov s podporou X431 V:

X-431 V podporuje všetky elektronické riadiace systémy na modeloch 12V EFI, vr. viac ako 150 európskych, amerických a ázijských modelov ako Maserati, Ferrari, Rolls Royce, Bentley, Mercedes-Benz, BMW, Audi. Diagnostikujte elektronický riadiaci systém bežných modelov vozidiel pokrývajúci ázijské, európske, americké a čínske modely. Dosahuje kompletný model auta a kompletný systém diagnostiky problémov s vozidlom
 
-Americké autá
 
Pre Buicka; Pre Cadillac; Pre Chevrolet; Pre Chrysler; Pre Dodge; Pre Ford; Pre GM; Pre Hummer; Pre Jeep; Pre Lincolna; (BRAZÍLIA) Pre BX-Fiat; Pre BX-GM
 
-Európske autá
 
Pre Abartha; Pre Alfa Romeo; Pre Audi; Pre Bentley; Pre Benz; Pre BMW; Pre Bugatti; Pre Citroen; Pre Daciu; Pre EÚ-Ford; Pre Ferrari; Pre Fiat; Pre Jaguar; Pre Lamborghini; Pre Lanciu; Pre LandRover; Pre Maserati; Pre Maybach; Pre Mini; Pre Opel; Pre Peugeot; Pre Porsche; Pre Renault; Pre Rolls-Royce; Pre Rover; Pre Saab; Pre sedadlo; Pre Škodu; Pre Smart; Pre Sprinter; Pre Vauxhall; Pre Volvo; Pre VW; Pre (UKRAJINA) ZAZ; Pre (RUSKO) GAZ; Pre IZH; Pre PAZ; Pre SEAZ; Pre UAZ; Pre VAZ
 
-Ázijské autá
 
Pre (JAPONSKO) Acura; Pre Daihatsu; Pre Hondu; Pre Infiniti; Pre Isuzu; Pre Jpisuzu; Pre Lexus; Pre Mazdu; Pre Mitsubishi; Pre Nissan; Pre Nissan GTR; Pre Scion; Pre Subaru; Pre Subaru; Pre Suzuki; Pre Tlisuzu; Pre spoločnosť Toyota; Pre (KOREA) Daewoo; Pre Hyundai; Pre KIA; Pre Samsung; Pre Ssangyong; Pre (ČÍNA) Baic; Pre Peking; Pre Changan; Pre Changan-Ford; Pre Changcheng; Pre Changhe; Pre Chsuzuki; Pre DF Peugeot; Pre DF Honda; Pre DF Nissan; Pre DF XK; Pre letáky, pre BYD; Pre Fukang; Pre Futian, Pre Foton; Pre Geely; Pre Gonowa; Pre GZ Honda; Pre Hafei; Pre Haoqing; Pre HC BMW; Pre Hmada; Pre Huachen; Pre Isuzu, Pre JMC; Pre Jactyho; Pre Jianghuai; Pre Jiao; Pre Jinlong; Pre Joylong; Pre Lifan; Pre Liuwel-TY; Pre Luxgen; Pre NJ Fiat; Pre Qirul-TY, Pre chery; Pre Qoros; Pre Saicmg; Pre Spark-TY; Pre TJ Toyota; Pre Trumpchi Pre GAC; Pre Weili; Pre Xiaokang Pre Dongfeng; Pre Xili, Pre Faw Tianjin; Pre Xinkai; Pre YQ Mazda; Pre Zhongshun; Za Zhongtai, Za Zotye; Pre Zhongxing; Pre (INDIA) Mahindra; Pre Maruti; Pre Tata; Pre (MALAYSIA) Perodua; Pre Proton; Pre (Irán) MVM
 
-Austrálske autá
 
Pre Au-Ford; Pre Holdena

LAUNCH X431 V podporuje viac ako 30 druhov špeciálnych servisných funkcií resetovania

- X-431 V podporuje programovanie inštalačných modulov, kódovanie a bežné špeciálne funkcie pre väčšinu modelov automobilov. Medzi špeciálne funkcie patrí vynulovanie kliknutia servisného svetla, prispôsobenie plynu, reset uhla riadenia, reset brzdových doštičiek, resetovanie tlaku v pneumatikách, prispôsobenie imobilizéra, odvzdušnenie ABS, prispôsobenie batérie, učenie zubov, kódovanie vstrekovačov. a regenerácia DPF

1 Reset oleja

Rozsvietenie kontrolky údržby automobilu znamená, že vozidlo potrebuje údržbu. Po údržbe resetujte najazdené kilometre alebo dobu jazdy na nulu, takže kontrolka údržby zhasne a systém spustí nový cyklus údržby.

2 Elec.Adaptácia škrtiacej klapky

Elec. Adaptácia škrtiacej klapky je použiť dekodér automobilu na inicializáciu pohonu škrtiacej klapky tak, aby sa hodnota učenia ECU vrátila do počiatočného stavu. Vďaka tomu môže byť pohyb škrtiacej klapky (alebo voľnobežného motora) presnejšie riadený a tým upraviť príjem. objem.

3 Reset uhla riadenia

Ak chcete vynulovať uhol natočenia volantu, najskôr nájdite relatívnu polohu nulového bodu, v ktorom bude auto jazdiť v priamke. V tejto polohe bude ECU vypočítavať presný uhol pre ľavé a pravé riadenie. Po výmene snímača polohy uhla riadenia, výmene mechanické súčasti riadenia (ako je prevodovka riadenia, stĺpik riadenia, koncová tiahla, kĺbový čap riadenia), pri zarovnávaní všetkých štyroch kolies alebo pri zotavovaní karosérie, musíte resetovať uhol riadenia.

4 Zhoda batérie

Táto funkcia vám umožňuje vykonať operáciu resetovania na monitorovacej jednotke batérie vozidla, v ktorej sa vymažú informácie o pôvodnej poruche vybitej batérie a vykoná sa párovanie batérie.

5 ABS

Keď ABS obsahuje vzduch, je potrebné vykonať funkciu odvzdušnenia ABS, aby sa odvzdušnil brzdový systém, aby sa uložila citlivosť brzdy ABS. Ak je vymenený počítač ABS, čerpadlo ABS, hlavný brzdový valec, brzdový valec, brzdová sústava alebo brzdová kvapalina, na odvzdušnenie ABS je potrebné vykonať funkciu odvzdušnenia ABS.

6 Reset brzdy

Ak je na brzdovom obložení opotrebovaná línia snímača brzdového obloženia, snímač smeru brzdového obloženia odošle signálny riadok do palubného počítača, aby vymenil brzdové doštičky. Po výmene brzdových doštičiek musíte brzdové doštičky resetovať. V opačnom prípade autoalarmy .

 

7 Regenerácia DPF

Regenerácia DPF sa používa na čistenie PM (tuhých častíc) z filtra DPF prostredníctvom režimu oxidácie v nepretržitom spaľovaní (ako je napríklad vysokoteplotné zahrievanie, prídavok paliva alebo spaľovanie spaľovaním katalyzátora) na stabilizáciu výkonu filtra.

8 Učenie výstroja

Snímač polohy kľukového hriadeľa sa učí tolerancii obrábania kľukového hriadeľa a ukladá ho do počítača, aby presnejšie diagnostikoval vynechanie zážihu motora. Ak sa učenie rýchlostného stupňa nevykonáva pre auto vybavené motorom Delphi, MLL sa zapne po naštartovaní motora. Diagnostické zariadenie detekuje DTC P1336 „Zariadenie sa nenaučilo“. V takom prípade musíte na diagnostiku zariadenia použiť diagnostické zariadenie. Po úspešnom naučení prevodového stupňa sa kontrolka MIL vypne. Potom, čo je ECU motora, snímač polohy kľukového hriadeľa, zotrvačník alebo kľukový hriadeľ vymenený alebo keď je k dispozícii prevodový stupeň DTC, ktorý sa nenaučil “, je potrebné vykonať zaučenie.

9 Služba IMMO

Aby sa zabránilo používaniu auta neoprávnenými kľúčmi, musí byť vykonaná funkcia párovania kľúčov proti krádeži tak, aby riadiaci systém imobilizéra vo vozidle identifikoval a autorizoval kľúče diaľkového ovládania na normálne používanie vozidla. Pri výmene kľúča spínača zapaľovania, spínača zapaľovania, kombinovanej prístrojovej dosky, ECu, BCM alebo diaľkového ovládača je potrebné vykonať zaistenie kľúča proti krádeži.

10 Kódovanie vstrekovača

Napíšte aktuálny kód vstrekovača alebo prepíšte kód v ECU na kód vstrekovača zodpovedajúceho valca tak, aby sa presnejšie regulovalo alebo opravovalo vstrekované množstvo valca. Po výmene ECU alebo vstrekovača je potrebné potvrdiť alebo prekódovať kód vstrekovača každého valca, aby valec mohol lepšie identifikovať vstrekovače na presnú kontrolu vstrekovania paliva.

11 Reset TPMS

Po zapnutí MIL v pneumatikách a vykonaní údržby je potrebné vykonať funkciu resetovania tlaku v pneumatikách na resetovanie tlaku v pneumatikách a vypnutie tlaku v pneumatikách MIL. Resetovanie tlaku v pneumatikách je potrebné vykonať po vykonaní údržby v nasledujúcich prípadoch: Tlak v pneumatikách je príliš nízky , netesnosť v pneumatikách, zariadenie na monitorovanie tlaku v pneumatikách je vymenené alebo nainštalované, je vymenená pneumatika, poškodený snímač tlaku v pneumatikách a pneumatika je vymenená za auto s funkciou monitorovania tlaku v pneumatikách.

12 Zhoda so zavesením

Táto funkcia môže nastaviť výšku tela. Pri výmene snímača telesnej výšky v systéme vzduchového odpruženia alebo riadiaceho modulu alebo pri nesprávnej úrovni vozidla musíte vykonať túto funkciu a nastaviť snímač výšky tela na kalibráciu úrovne.

13 AFS Reset

Táto funkcia sa používa na inicializáciu systému adaptívnych svetlometov. Podľa intenzity okolitého svetla sa systém adaptívnych svetlometov môže rozhodnúť, či automaticky zapne svetlomety a včas upraví uhol osvetlenia svetlometov pri monitorovaní rýchlosti vozidla a držania tela.

14 A/T učenie

Táto funkcia môže dokončiť automatické učenie sa prevodovky a zlepšiť kvalitu radenia. Keď je prevodovka demontovaná alebo opravená (po vypnutí niektorých batérií automobilu), dôjde k oneskoreniu radenia alebo problémom s nárazom. V takom prípade je potrebné túto funkciu vykonať tak, aby sa prevodovka mohla automaticky kompenzovať podľa jazdných podmienok, aby sa dosiahla pohodlnejšia a lepšia kvalita radenia.

15 Inicializácia strešného okna

Táto funkcia môže vypnúť uzamknutie strešného okna, zatvoriť ho, keď prší, funkciu pamäte posuvného / sklopného strešného okna, prah teploty mimo auta atď.

16 Adaptácia EGR

Táto funkcia sa používa na naučenie ventilu EGR (recirkulácia výfukových plynov) po jeho vyčistení alebo výmene.

17 ODO Reset

a) ODo reset je skopírovať, zapísať alebo prepísať hodnotu kilometrov v čipe počítadla kilometrov pomocou auta

diagnostický počítač a dátový kábel, aby počítadlo kilometrov ukazovalo skutočný počet najazdených kilometrov.

b) Obvykle, keď kilometrový výkon nie je správny z dôvodu poškodenia snímača rýchlosti vozidla alebo poruchy počítadla kilometrov, je potrebné po údržbe vykonať reset ODo.

18 Resetovanie airbagu

Táto funkcia resetuje údaje airbagu, aby sa vymazal indikátor poruchy kolízie airbagu. Keď vozidlo narazí a airbag sa spustí, zobrazí sa príslušný chybový kód údajov o kolízii, rozsvieti sa kontrolka airbagu a chybový kód nemožno vymazať. Pretože údaje vo vnútri počítača airbagov sú k dispozícii, je potrebné vymeniť všetko nové príslušenstvo, ale po vykonaní tejto funkcie je možné obnoviť údaje počítača s airbagom a vymazať chybový kód, kontrolka airbagu zhasne, a počítač s vreckovým vreckom môžete naďalej používať.

19 Režim prepravy

Aby sa znížila spotreba energie, môžu byť deaktivované nasledujúce funkcie, vrátane obmedzenia rýchlosti vozidla, neprebúdzania siete otvárania dverí a deaktivácie kľúča diaľkového ovládača atď. V súčasnej dobe je potrebné deaktivovať dopravný režim, aby sa obnovilo vozidlo. do normálu.

20 A/F Reset

Táto funkcia sa používa na nastavenie alebo učenie parametrov pomeru vzduch/palivo.

21 Zastavenie/spustenie Reset

Táto funkcia sa používa na otvorenie alebo zatvorenie funkcie automatického štart-stop nastavením skrytej funkcie inECU (za predpokladu, že vozidlo má skrytú funkciu a je podporované hardvérom).

22 Reset senzora NOx

Senzor NOx je senzor používaný na zisťovanie obsahu oxidov dusíka (NOx) vo výfukových plynoch motora. Ak sa porucha NOx znova inicializuje a katalyzátor NOx sa vymení, je potrebné resetovať naučenú hodnotu katalyzátora uloženú v ECu motora.

23 Reset AdBlue (filter výfukových plynov vznetového motora)

Po výmene alebo naplnení kvapaliny na úpravu výfukových plynov (automobilová močovina) je potrebná operácia resetovania močoviny.

24 Kalibrácia sedadla

Táto funkcia sa používa na zladenie sedadiel s pamäťovou funkciou, ktoré sú vymenené a opravené.

25 Odvzdušnenie chladiacej kvapaliny

Túto funkciu použite na aktiváciu elektronického vodného čerpadla pred odvzdušnením chladiaceho systému.

26 Resetovanie pneumatík

Táto funkcia sa používa na nastavenie parametrov veľkosti upravenej alebo vymenenej pneumatiky.

27 Kalibrácia systému Windows

Táto funkcia je navrhnutá tak, aby vykonávala párovanie okien dverí na obnovu počiatočnej pamäte ECU a obnovu automatickej vzostupnej a zostupnej funkcie elektrického okna.

28 Zmena jazyka

Táto funkcia sa používa na zmenu systémového jazyka centrálneho ovládacieho panela vozidla.

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk