Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Auto Pneu technika
 3. Autodiagnostika Launch X431 V+ 10"

Autodiagnostika Launch X431 V+ 10"

Autodiagnostika Launch X431 V+ 10"

Autodiagnostika LAUNCH X431V+ diagnostický nástroj pre osobné + úžitkové + možnosť dopojiť HD nákladné vozidlá. Určený pre všetky systémy Automobilov... celý popis
Dostupnosť
Konfigurácia tovaru, expedícia tovaru 24h do 5 dní 10 ks
1 500,00 €
1 250,00 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:022
Kompletné špecifikácie

Autodiagnostika LAUNCH X431V+ diagnostický nástroj pre osobné + úžitkové + možnosť dopojiť HD nákladné vozidlá.

Určený pre všetky systémy

Automobilový skener Tablet Wifi Bluetooth s 30 špeciálnymi funkciami Kódovanie ECU + 2 -ročná bezplatná aktualizácia online + podpora viacerých jazykov + globálna verzia (dá sa použiť na celom svete) + 32 GB úložisko (môže byť rozšírené na 128 GB)

 - Veľkosť tabletu 10"

LAUNCH X431 V+, ako najnovší špičkový ručný diagnostický nástroj poruchy vozidla vyvinutý spoločnosťou LAUNCH, ktorý ponúka plne aktualizovaný softvér a výkonný dizajn rozsiahleho pokrytia vozidla, množstvo profesionálnych diagnostických funkcií a výnimočnú konfiguráciu hardvéru atď... Je ideálnym skenerom pre profesionálnych mechanikov a autoservisy vykonávať komplexné opravy a komplexné testy.

Profesionálna originálna autodiagnostika pre takmer všetky značky vozidiel do roka 2021.

Najnovšia verzia, výkonnejší a väčší tablet, lepšia výdrž batérie, rozšírené funkcie.

 •   2 roky aktualizácii bezplatne – po tejto dobe zariadenie aj naďalej funguje štandardne, v prípade potreby ďalšie aktualizácie na 1 rok sú v cene cca. 340€

Jednoznačne najlepšie zariadenie v pomere cena/výkon – množstvo funkcií. Dokáže nakódovať všetky RJ v aute.

 •   Vie diagnostikovať aj vozidlá, na ktorých zlyhali zariadenia ako Bosch KTS , Texa, Auto com, Delphi a iné oveľa drahšie zariadenia.

Funkcie v skratke:

 • automatická identifikácia
 • live dáta ( čítanie hodnôt rôznych komponentov za jazdy) text aj graf
 • čítanie/ mazanie chybových kódov
 • inteligentný SCAN celého vozidla
 • merané hodnoty
 • akčné členy
 • základne nastavenia (EGR, klapky, ele. parkovacia brzda, akumulátor, a pod.)
 • adaptácie prevodovky, riadenia, ABS, auto-batérie po výmene, inicializácia panorámy atď…
 • otvorenie elektronickej ručnej brzdy
 • regenerácia / výmena / reset DPF / FAP filtrov
 • reset Airbagu
 • reset TPMS (kontrola tlaku v kolesách)
 • prispôsobovanie kľúčov, programovanie immobilizérov, diaľkových ovládačov
 • kódovanie vstrekovačov, riadiacich jednotiek- kódovanie je zjednodušené, obsahuje nápovedy
 • ONLINE kódovanie riadiacich jednotiek
 • resety servisných / olejových intervalov
 • aktivácie a nastavenie denného svietenia, Lane assist, XDS, adaptívny tempomat, vypnutie signalizácie pásov, deaktivácia START / STOP , kódovanie rôznych riadiacich jednotiek.
 • Diagnostický report – dokážete si vygenerovať report jedným klikom a zaslať na email, vytlačiť.

 

Obsah balenia:

 • Prenosný kufor
 • diagnostická hlavica,
 • 8,5 palcový tablet s ochranným púzdrom,
 • nabíjačka,
 • predlžovací adaptér,
 • redukcie pre staršie vozidlá,
 • licenčný štítok
 • návod v slovenčine

Zoznam podporovaných automobilov s podporou X431 V:

X-431 V podporuje všetky elektronické riadiace systémy na modeloch 12V EFI, vr. viac ako 150 európskych, amerických a ázijských modelov ako Maserati, Ferrari, Rolls Royce, Bentley, Mercedes-Benz, BMW, Audi. Diagnostikujte elektronický riadiaci systém bežných modelov vozidiel pokrývajúci ázijské, európske, americké a čínske modely. Dosahuje kompletný model auta a kompletný systém diagnostiky problémov s vozidlom
 
-Americké autá
 
Pre Buicka; Pre Cadillac; Pre Chevrolet; Pre Chrysler; Pre Dodge; Pre Ford; Pre GM; Pre Hummer; Pre Jeep; Pre Lincolna; (BRAZÍLIA) Pre BX-Fiat; Pre BX-GM
 
-Európske autá
 
Pre Abartha; Pre Alfa Romeo; Pre Audi; Pre Bentley; Pre Benz; Pre BMW; Pre Bugatti; Pre Citroen; Pre Daciu; Pre EÚ-Ford; Pre Ferrari; Pre Fiat; Pre Jaguar; Pre Lamborghini; Pre Lanciu; Pre LandRover; Pre Maserati; Pre Maybach; Pre Mini; Pre Opel; Pre Peugeot; Pre Porsche; Pre Renault; Pre Rolls-Royce; Pre Rover; Pre Saab; Pre sedadlo; Pre Škodu; Pre Smart; Pre Sprinter; Pre Vauxhall; Pre Volvo; Pre VW; Pre (UKRAJINA) ZAZ; Pre (RUSKO) GAZ; Pre IZH; Pre PAZ; Pre SEAZ; Pre UAZ; Pre VAZ
 
-Ázijské autá
 
Pre (JAPONSKO) Acura; Pre Daihatsu; Pre Hondu; Pre Infiniti; Pre Isuzu; Pre Jpisuzu; Pre Lexus; Pre Mazdu; Pre Mitsubishi; Pre Nissan; Pre Nissan GTR; Pre Scion; Pre Subaru; Pre Subaru; Pre Suzuki; Pre Tlisuzu; Pre spoločnosť Toyota; Pre (KOREA) Daewoo; Pre Hyundai; Pre KIA; Pre Samsung; Pre Ssangyong; Pre (ČÍNA) Baic; Pre Peking; Pre Changan; Pre Changan-Ford; Pre Changcheng; Pre Changhe; Pre Chsuzuki; Pre DF Peugeot; Pre DF Honda; Pre DF Nissan; Pre DF XK; Pre letáky, pre BYD; Pre Fukang; Pre Futian, Pre Foton; Pre Geely; Pre Gonowa; Pre GZ Honda; Pre Hafei; Pre Haoqing; Pre HC BMW; Pre Hmada; Pre Huachen; Pre Isuzu, Pre JMC; Pre Jactyho; Pre Jianghuai; Pre Jiao; Pre Jinlong; Pre Joylong; Pre Lifan; Pre Liuwel-TY; Pre Luxgen; Pre NJ Fiat; Pre Qirul-TY, Pre chery; Pre Qoros; Pre Saicmg; Pre Spark-TY; Pre TJ Toyota; Pre Trumpchi Pre GAC; Pre Weili; Pre Xiaokang Pre Dongfeng; Pre Xili, Pre Faw Tianjin; Pre Xinkai; Pre YQ Mazda; Pre Zhongshun; Za Zhongtai, Za Zotye; Pre Zhongxing; Pre (INDIA) Mahindra; Pre Maruti; Pre Tata; Pre (MALAYSIA) Perodua; Pre Proton; Pre (Irán) MVM
 
-Austrálske autá
 
Pre Au-Ford; Pre Holdena

LAUNCH X431 V podporuje viac ako 30 druhov špeciálnych servisných funkcií resetovania

- X-431 V podporuje programovanie inštalačných modulov, kódovanie. a bežné špeciálne funkcie pre väčšinu modelov automobilov. Medzi špeciálne funkcie patrí vynulovanie kliknutia servisného svetla, prispôsobenie plynu, reset uhla riadenia, reset brzdových doštičiek, resetovanie tlaku v pneumatikách, prispôsobenie imobilizéra, odvzdušnenie ABS, prispôsobenie batérie, učenie zubov, kódovanie vstrekovačov. a regenerácia DPF

1 Reset oleja

Rozsvietenie kontrolky údržby automobilu znamená, že vozidlo potrebuje údržbu. Po údržbe resetujte najazdené kilometre alebo dobu jazdy na nulu, takže kontrolka údržby zhasne a systém spustí nový cyklus údržby.

2 Elec.Adaptácia škrtiacej klapky

Elec. Adaptácia škrtiacej klapky je použiť dekodér automobilu na inicializáciu pohonu škrtiacej klapky tak, aby sa hodnota učenia ECU vrátila do počiatočného stavu. Vďaka tomu môže byť pohyb škrtiacej klapky (alebo voľnobežného motora) presnejšie riadený, a tým upraviť príjem. objem.

3 Reset uhla riadenia

Ak chcete vynulovať uhol natočenia volantu, najskôr nájdite relatívnu polohu nulového bodu, v ktorom bude auto jazdiť v priamke. V tejto polohe bude ECU vypočítať presný uhol pre ľavé a pravé riadenie. Po výmene snímača polohy uhla riadenia, výmene mechanické súčasti riadenia (ako je prevodovka riadenia, stĺpik riadenia, koncová tiahla, kĺbový čap riadenia), pri zarovnávaní všetkých štyroch kolies alebo pri zotavovaní karosérie, musíte resetovať uhol riadenia.

4 Zhoda batérie

Táto funkcia vám umožňuje vykonať operáciu resetovania na monitorovacej jednotke batérie vozidla, v ktorej sa vymažú informácie o pôvodnej poruche vybitej batérie a vykoná sa párovanie batérie.

5 ABS

Keď ABS obsahuje vzduch, je potrebné vykonať funkciu odvzdušnenia ABS, aby sa odvzdušnil brzdový systém, aby sa uložila citlivosť brzdy ABS. Ak je vymenený počítač ABS, čerpadlo ABS, hlavný brzdový valec, brzdový valec, brzdová sústava alebo brzdová kvapalina, na odvzdušnenie ABS je potrebné vykonať funkciu odvzdušnenia ABS.

6 Reset brzdy

Ak je na brzdovom obložení opotrebovaná línia snímača brzdového obloženia, snímač smeru brzdového obloženia odošle signálny riadok do palubného počítača, aby vymenil brzdové doštičky. Po výmene brzdových doštičiek musíte brzdové doštičky resetovať. V opačnom prípade autoalarmy .

 

7 Regenerácia DPF

Regenerácia DPF sa používa na čistenie PM (tuhých častíc) z filtra DPF prostredníctvom režimu oxidácie v nepretržitom spaľovaní (ako je napríklad vysokoteplotné zahrievanie, prídavok paliva alebo spaľovanie spaľovaním katalyzátora) na stabilizáciu výkonu filtra.

8 Učenie výstroja

Snímač polohy kľukového hriadeľa sa učí tolerancii obrábania kľukového hriadeľa a ukladá ho do počítača, aby presnejšie diagnostikoval vynechanie zážihu motora. Ak sa učenie rýchlostného stupňa nevykonáva pre auto vybavené motorom Delphi, MLL sa zapne po naštartovaní motora. Diagnostické zariadenie detekuje DTC P1336 „Zariadenie sa nenaučilo“. V takom prípade musíte na diagnostiku zariadenia použiť diagnostické zariadenie. Po úspešnom naučení prevodového stupňa sa kontrolka MIL vypne. Potom, čo je ECU motora, snímač polohy kľukového hriadeľa, zotrvačník alebo kľukový hriadeľ vymenený alebo keď je k dispozícii prevodový stupeň DTC, ktorý sa nenaučil “, je potrebné vykonať zaučenie.

9 Služba IMMO

Aby sa zabránilo používaniu auta neoprávnenými kľúčmi, musí byť vykonaná funkcia párovania kľúčov proti krádeži tak, aby riadiaci systém imobilizéra vo vozidle identifikoval a autorizoval kľúče diaľkového ovládania na normálne používanie vozidla. Pri výmene kľúča spínača zapaľovania, spínača zapaľovania, kombinovanej prístrojovej dosky, ECu, BCM alebo diaľkového ovládača je potrebné vykonať zaistenie kľúča proti krádeži.

10 Kódovanie vstrekovača

Napíšte aktuálny kód vstrekovača alebo prepíšte kód v ECU na kód vstrekovača zodpovedajúceho valca tak, aby sa presnejšie regulovalo alebo opravovalo vstrekované množstvo valca. Po výmene ECU alebo vstrekovača je potrebné potvrdiť alebo prekódovať kód vstrekovača každého valca, aby valec mohol lepšie identifikovať vstrekovače na presnú kontrolu vstrekovania paliva.

11 Reset TPMS

Po zapnutí MIL v pneumatikách a vykonaní údržby je potrebné vykonať funkciu resetovania tlaku v pneumatikách na resetovanie tlaku v pneumatikách a vypnutie tlaku v pneumatikách MIL. Resetovanie tlaku v pneumatikách je potrebné vykonať po vykonaní údržby v nasledujúcich prípadoch: Tlak v pneumatikách je príliš nízky , netesnosť v pneumatikách, zariadenie na monitorovanie tlaku v pneumatikách je vymenené alebo nainštalované, je vymenená pneumatika, poškodený snímač tlaku v pneumatikách a pneumatika je vymenená za auto s funkciou monitorovania tlaku v pneumatikách.

12 Zhoda so zavesením

Táto funkcia môže nastaviť výšku tela. Pri výmene snímača telesnej výšky v systéme vzduchového odpruženia alebo riadiaceho modulu alebo pri nesprávnej úrovni vozidla musíte vykonať túto funkciu a nastaviť snímač výšky tela na kalibráciu úrovne.

13 AFS Reset

Táto funkcia sa používa na inicializáciu systému adaptívnych svetlometov. Podľa intenzity okolitého svetla sa systém adaptívnych svetlometov môže rozhodnúť, či automaticky zapne svetlomety a včas upraví uhol osvetlenia svetlometov pri monitorovaní rýchlosti vozidla a držania tela.

14 A/T učenie

Táto funkcia môže dokončiť automatické učenie sa prevodovky a zlepšiť kvalitu radenia. Keď je prevodovka demontovaná alebo opravená (po vypnutí niektorých batérií automobilu), dôjde k oneskoreniu radenia alebo problémom s nárazom. V takom prípade je potrebné túto funkciu vykonať tak, aby sa prevodovka mohla automaticky kompenzovať podľa jazdných podmienok, aby sa dosiahla pohodlnejšia a lepšia kvalita radenia.

15 Inicializácia strešného okna

Táto funkcia môže vypnúť uzamknutie strešného okna, zatvoriť ho, keď prší, funkciu pamäte posuvného / sklopného strešného okna, prah teploty mimo auta atď.

16 Adaptácia EGR

Táto funkcia sa používa na naučenie ventilu EGR (recirkulácia výfukových plynov) po jeho vyčistení alebo výmene.

17 ODO Reset

a) ODo reset je skopírovať, zapísať alebo prepísať hodnotu kilometrov v čipe počítadla kilometrov pomocou auta

diagnostický počítač a dátový kábel, aby počítadlo kilometrov ukazovalo skutočný počet najazdených kilometrov.

b) Obvykle, keď kilometrový výkon nie je správny z dôvodu poškodenia snímača rýchlosti vozidla alebo poruchy počítadla kilometrov, je potrebné po údržbe vykonať reset ODo.

18 Resetovanie airbagu

Táto funkcia resetuje údaje airbagu, aby sa vymazal indikátor poruchy kolízie airbagu. Keď vozidlo narazí a airbag sa spustí, zobrazí sa príslušný chybový kód údajov o kolízii, rozsvieti sa kontrolka airbagu a chybový kód nemožno vymazať. Pretože údaje vo vnútri počítača airbagov sú k dispozícii, je potrebné vymeniť všetko nové príslušenstvo, ale po vykonaní tejto funkcie je možné obnoviť údaje počítača s airbagom a vymazať chybový kód, kontrolka airbagu zhasne, a počítač s vreckovým vreckom môžete naďalej používať.

19 Režim prepravy

Aby sa znížila spotreba energie, môžu byť deaktivované nasledujúce funkcie, vrátane obmedzenia rýchlosti vozidla, neprebúdzania siete otvárania dverí a deaktivácie kľúča diaľkového ovládača atď. V súčasnej dobe je potrebné deaktivovať dopravný režim, aby sa obnovilo vozidlo. do normálu.

20 A/F Reset

Táto funkcia sa používa na nastavenie alebo učenie parametrov pomeru vzduch/palivo.

21 Zastavenie/spustenie Reset

Táto funkcia sa používa na otvorenie alebo zatvorenie funkcie automatického štart-stop nastavením skrytej funkcie inECU (za predpokladu, že vozidlo má skrytú funkciu a je podporované hardvérom).

22 Reset senzora NOx

Senzor NOx je senzor používaný na zisťovanie obsahu oxidov dusíka (NOx) vo výfukových plynoch motora. Ak sa porucha NOx znova inicializuje a katalyzátor NOx sa vymení, je potrebné resetovať naučenú hodnotu katalyzátora uloženú v ECu motora.

23 Reset AdBlue (filter výfukových plynov vznetového motora)

Po výmene alebo naplnení kvapaliny na úpravu výfukových plynov (automobilová močovina) je potrebná operácia resetovania močoviny.

24 Kalibrácia sedadla

Táto funkcia sa používa na zladenie sedadiel s pamäťovou funkciou, ktoré sú vymenené a opravené.

25 Odvzdušnenie chladiacej kvapaliny

Túto funkciu použite na aktiváciu elektronického vodného čerpadla pred odvzdušnením chladiaceho systému.

26 Resetovanie pneumatík

Táto funkcia sa používa na nastavenie parametrov veľkosti upravenej alebo vymenenej pneumatiky.

27 Kalibrácia systému Windows

Táto funkcia je navrhnutá tak, aby vykonávala párovanie okien dverí na obnovu počiatočnej pamäte ECU a obnovu automatickej vzostupnej a zostupnej funkcie elektrického okna.

28 Zmena jazyka

Táto funkcia sa používa na zmenu systémového jazyka centrálneho ovládacieho panela vozidla.

Nákladné vozidlá po aktivovaní softu a zapojení HD VCI káblu s redukciami:

Vlastnosti produktu:

Inteligentná diagnostika: V stave siete dokáže automaticky identifikovať informácie o vozidle a dokončiť rýchlu diagnostiku. Môže tiež skontrolovať online záznam histórie údržby vozidiel, ktorý je prvý v odbore;

Diaľková diagnostika: K vlastnej vyvinutej a patentovanej technológii vzdialenej diagnostiky IM je možné rýchlo vzdialene pristupovať prostredníctvom terminálov, ako sú mobilné telefóny, tablety, počítače atď., A miera obsadenia širokopásmového pripojenia a systémových zdrojov je nízka;

Diagnostická spätná väzba: V procese používania vozidla a funkčných abnormalít za zvláštnych okolností môžete problém spätne odoslať spoločnosti Yuanzheng a na jeho sledovanie a riešenie budú k dispozícii špeciálni technici

Informácie o údržbe: Viac ako 1600 modelov, viac ako 10 000 GB databázy údržby, vrátane online videa, schémy zapojenia, manuálu údržby, prípadov údržby, prevádzkových schopností atď., Online dopyt kedykoľvek, môže tiež poskytnúť podrobnú pomoc s chybovým kódom, zlepšiť účinnosť diagnostiky;

Tradičná diagnóza: V prostredí bez sietí nemožno inteligentnú diagnostiku použiť. V tejto dobe je možné zvoliť tradičnú diagnostiku a pre detekciu poruchy vozidla je možné manuálne zvoliť vozidlo a modely vozidiel.

Diagnostický záznam: zaznamenajte miestny záznam údržby vozidla, môžete skontrolovať záznam vozidla, ktorý stroj diagnostikoval, a môžete rýchlo vstúpiť do systému vozidla na detekciu, keď je diagnostikovaný znova;

Aktualizácia softvéru: podpora aktualizácie operačného systému, klienta, modelového softvéru a firmvéru jedným kliknutím;

Osobné centrum: Centrum osobných údajov vrátane mojej správy, môjho konektora, správy pripojenia diagnostického konektora, aktivácie konektora, opravy firmvéru, osobných údajov, úpravy hesla používateľa, nastavení atď.

Diagnostické zariadenie úžitkových vozidiel X-431 V + HDIII

Diagnostický systém

Diagnostika motora: podpora Chaochai, Dachai, Laiyang Power, Quanchai, Shangchai, Weichai, Xichai, Yangchai, Yuchai, Yunnei Power, Cummins, Xinchen Power, Chaochai Xinfeng, Great Wall Xinfeng, Doosan, Huayuan Lai, Platinum, Isuzu a ďalšie systémy motora ;

Diagnóza zemného plynu:

podpora zemného plynu Cummins, zemného plynu Nanchong, zemného plynu Shangchai, zemného plynu Weichai, zemného plynu Xichai, zemného plynu Iveco, zemného plynu Yuchai, zemného plynu ťažkého plynu, zemného plynu Chaochai, systému zemného plynu Yunzhong atď .;

Diagnostika po spracovaní:

podpora dodatočnej úpravy koncového plynu Guangxi Sanli, dodatočnej úpravy Tenneco, dodatočnej úpravy Kailong, Tianlan DCU, diagnostiky systému následného spracovania Bosch atď.

Kalibračná funkcia:

podpora kalibrácie Chaochai, kalibrácia Dongfeng Renault, kalibrácia Cummins, kalibrácia Shangchai, kalibrácia Weichai, kalibrácia Xichai, kalibrácia Yuchai, kalibrácia ťažkých nákladných vozidiel, kalibrácia Yangchai atď .;

Zapisovanie ECU brush:

Bosch ECU,  ECU s jedným čerpadlom Nanyue, ECU zemný plyn, elektrické ECU, Delphi ECU, čínsky  ECU pre čínske ťažké nákladné vozidlá, Tenneco DCU Wait;

Systém ABS:

WABCO ABS, Delphi ABS, Knorr ABS, Bosch ABS, Komi ABS, lokalizované ABS (oslobodenie), Wanan ABS, SABS, ázijsko-pacifické ABS, Hongding ABS, Wanan ABS (oslobodenie), Yuan Feng Qingqi ABS, Wanan Qingqi ABS, Ford ABS , Wandu ABS, Jingxi ABS pre ťažký priemysel atď .;

Stavebné stroje:

Podporuje desiatky diagnostických systémov vozidiel strojárskych strojov.

Spustenie zoznamu softvéru X431 V + HD3:

1 X431, USA Diagnostický softvérový diesel FORD

2 Po modeli X431 je diagnostický softvér pre systém na spracovanie ťažkých kariet

3 Diagnostický softvér ASTRA

4 Diagnostický softvér pre ťažké nákladné vozidlá Benz

5 Diagnostický softvér nafty Bosch

6 Diagnostický softvér BREMACH

7 Čínsky ťažký diagnostický softvér

8 ťažký diagnostický softvér Cummins

9 Diagnostický softvér DAF

10 Diagnostický softvér ERF

11 Diagnostický softvér FAW Liberation

12 Diagnostický softvér Foton Auman

13 Diagnostický softvér FUSO

14 Diagnostický softvér Hino

15 Hyundai heavyduty diagnostický softvér

16 diagnostický softvér Isuzu na ťažké práce

17 ťažký diagnostický softvér Iveco

18 diagnostický softvér JAC pre vysoké zaťaženie

19 Diagnostický softvér Mack Heavyduty

20 Diagnostický softvér MAN

21 diagnostický softvér pre vysoké zaťaženie OBD

22 Diagnostický softvér SCANIA

23 Diagnostický softvér Shangchai

24 ťažký diagnostický softvér Volvo

25 WP diagnostický softvér nafty

26 X431, diagnostický softvér Airbus

27 X431, softvér na diagnostiku prevodovky ALLISON

28 X431, Ashok Rejlander diagnostický softvér

29 X431, diagnostický softvér ťažkých vozidiel Caterpillar

30 X431, diagnostický softvér pre ťažké vozidlá Chai

31 X431, diagnostický softvér Chaoyang Diesel

32 X431, diagnostický softvér pre stavebné stroje

33 X431, diagnostický softvér ťažkého vozidla CREDO

34 X431, diagnostický softvér motora DETROIT

35 X431, diagnostický softvér úžitkových vozidiel Dongfeng

36 X-431, diagnostický softvér Dongfeng Yufeng

37 X431, diagnostický softvér ťažkého nákladného vozidla Freightliner

38 X431, plný softvér na diagnostiku nafty

39 X431, diagnostický softvér systému HD ABS

40 X431, diagnostický softvér hd_goldendragon

41 X431, hd_international diagnostický softvér vozidla

42 X431, HD_TATA diagnostický softvér

43 X431, diagnostický softvér vozidla hd_western_star

44 X431, softvér na prezentáciu ťažkých nákladných vozidiel

45 X431, diagnostický softvér Jiangling pre ťažké vozidlá

46 X431, diagnostický softvér ťažkých vozidiel IRISBUS

47 X431, diagnostický softvér ťažkých vozidiel IRIZAR

48 X431, diagnostický softvér ťažkých vozidiel NEOPLAN

49 X431, diagnostický softvér Renault pre ťažké vozidlá

50 X431, diagnostický softvér ťažkého vozidla SETRA

51 X431, diagnostický softvér pre ťažké vozidlá SITCAR

52 X431, diagnostický softvér Stannic bavin

53 X431, diagnostický softvér šterlingov pre ťažké vozidlá

54 X431, diagnostický softvér zbernice Sunlong (SUNLONG)

55 X431, diagnostický softvér sunwin bus (SUNWIN)

56 X431, UD Trucks 2F Nissan Diesel Diagnostic Software

57 X431, diagnostický softvér motora Yang Chai

58 X431, diagnostický softvér zbernice Zhongtong (ZHONGTONG BUS)

59 X431, diagnostický softvér BONLUCK

60 X431, HD_KENWORTH deagnostický softvér

61 Diagnostický softvér Yuchai

Použiteľné modely

Čína: Pre úžitkové vozidlo Dongfeng, pre FAW Jiefang, pre čínske národné nákladné vozidlo, pre úžitkové vozidlo Futian, pre ťažké nákladné vozidlo Shaanxi, pre úžitkové vozidlo Jianghuai, pre ťažké nákladné vozidlo Hongyan, pre ťažké nákladné vozidlo Beiben, pre autobus Jinlong, Pre osobný automobil Xiamen, pre autobus Haige, pre autobus Dragon Wuzhou, pre autobus Yutong atď .;

Ázia: Pre Hino, Pre Fuso, Pre Isuzu, Pre UD Truck, Pre Hyundai Truck, Pre Ashok Leyland atď .;

Amerika: pre Freightliner, IWC, Kenworth, Peterbilt, Sterling atď

Európa: Pre úžitkové vozidlá Mercedes-Benz, pre Mann, pre Iveco, pre Volvo, pre Renault, pre Duff, pre Scania, pre Kamas a tak ďalej.

Parametre tabletu:

CPU: štvorjadrový procesor 1,4 GHz

Operačný systém: Android 7.1

Pamäť: 2G

Skladovanie: 16 GB, podpora rozšírenia 128G

Displej: 10,1-palcová kapacitná obrazovka

Rozlíšenie obrazovky: 1280 × 800

Fotoaparát: 5 miliónov pixelov za sebou

Hmotnosť: približne 0,50 kg

Veľkosť: 264x210x30 (mm)

Pracovná teplota: -10 ° C ~ 50 ° C

Parametre diagnostického boxu

CPU: 120MHz

Spotreba energie: ≤3 W.

Pracovné napätie: DC 9-36V

Pracovná teplota: -10 ° C ~ 50 ° C

Metóda komunikácie: USB + Wi-Fi + Bluetooth

Veľkosť: 204x110x45 (mm)

Balík Launch X431 V + HD3 obsahuje:

1ks x X-431 V + (V3.0) host

1ks x PAD4HD- diagnostický konektor OBD-9 X431 typu II

1ks x X-431 HD_III_VCI diagnostická súprava Business Edition (RM08)

1ks x X431 PAD IV HD-BENZ-14 / Mercedes 14PIN diagnostický konektor

1ks x X431 PAD IV HD-CAT-9 / Carter 9PIN diagnostický konektor

1ks x X431 PAD IV HD-HYUNDAI-16 / moderný diagnostický konektor 16PIN nákladného vozidla

1ks x X431 PAD IV HD-IVECO-30 / In Victoria Ho 30PIN diagnostický konektor

1ks x X431 PAD IV HD-IVECO-38 / In Victoria Ho 38PIN diagnostický konektor

1ks x X431 PAD IV HD-MAN-12 / Man 12PIN diagnostický konektor

1ks x X431 PAD IV HD-MAN-37 / Man 37PIN diagnostický konektor

1ks x X431 PAD IV HD-MITSUBISHI-12 + 16 / Fuso 12 + 16PIN diagnostický konektor

1ks x X431 PAD IV HD-OBD-16 diagnostický konektor

1ks x X431 PAD IV HD-OBD-6 diagnostický konektor

1ks x X431 PAD IV HD-RENAULT-12 / Renault 12PIN diagnostický konektor

1ks x X431 PAD IV HD-VOLVO-8 / Volvo 8PIN diagnostický konektor

1 ks x diagnostický program ťažkých nákladných vozidiel X431 PAD4HD mainline

1ks x ZAPAĽOVAČ

1ks x CLIPPER

1ks x adaptér, 5V / 2A, americký štandard (podpora dosky Lenovo)

1ks x X431 PIN obálka

1 ks x X-431 V + HD3 anglický rýchly štart

1ks x X431, PRO3S +, B, USB, Micro, USB

1ks x Clipper poistka 5 * 20mm

1ks x Zapaľovač 6 * 30mm

1ks x X-431 Napájací zdroj

Spustenie X431 V + HD3, často kladené otázky:

1. Chyba komunikácie s ECU vozidla?

Prosím Potvrď:

1) Či je VCI správne pripojený.

2) Či je zapaľovanie vozidla v polohe ON.

3) Ak sú všetky kontroly v poriadku, pošlite rok výroby, značku, model a číslo VIN vozidla

my používame Dia. Funkcia spätnej väzby.

2. Nepodarilo sa vám vstúpiť do systému ECU vozidla?

Prosím Potvrď:

1) Či je vozidlo vybavené týmto systémom.

2) Či je VCI správne pripojený.

3) Či je zapaľovanie vozidla v polohe ON.

4) Ak sú všetky kontroly v poriadku, pošlite rok výroby, značku, model a číslo VIN vozidla

používame funkciu Diagnostická spätná väzba.

3. Diagnostická aplikácia zlyháva.

1) Prosím vypnite obrazovku, zatiaľ čo X-431 V + ostáva nečinný.

1. Stlačte na prístroji tlačidlo Domov.

2. Vyberte „Nastavenia“ -> „Aplikácie“.

3. Vyberte názov aplikácie zo zoznamu Aplikácie.

4. Vyberte „Force Stop“ a potom stlačte „OK“ na potvrdenie.

5. Vyberte možnosť „Vymazať údaje“ a potom výber potvrďte stlačením tlačidla „OK“.

Autodiagnostika Launch X431 V + 2022 CZAutodiagnostika Launch X431 V + 2022 CZ

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk