Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Destilačný hrniec s integrovaným ohrevom

Destilačný hrniec s integrovaným ohrevom

  • Novinka
  • Akcia
  • TOP produkt

Destilačný hrniec s integrovaným ohrevom

Destilačný hrniec 30/50Litrov s integrovaným ohrevom Integrovaná elektrická destilácia s výkonom 2800 W ohrieva rýchlejšie a rýchlejšie produkuje tekutinu. Je vybavený zariadením proti suchému horeniu a automaticky sa vypne, keď sa dosiahne suchá teplota horenia (150 °C). Môže sa resetovať, keď tepl... celý popis
Dostupnosť
Expedícia do 24 hod. 19 ks
Objem
cena od 250,00 €
/ ks
od 203,25 €
bez DPH
Číslo produktu:046
Kompletné špecifikácie

Destilačný hrniec 30/50Litrov s integrovaným ohrevom

Integrovaná elektrická destilácia s výkonom 2800 W ohrieva rýchlejšie a rýchlejšie produkuje tekutinu. Je vybavený zariadením proti suchému horeniu a automaticky sa vypne, keď sa dosiahne suchá teplota horenia (150 °C). Môže sa resetovať, keď teplota chladenia klesne, čím sa zabezpečí bezpečnosť potravín počas celého destilačného procesu.

Vynikajúci chladiaci systém: Na rozdiel od predchádzajúcich destilátorov bolo toto destilačné zariadenie modernizované na kondenzátor cievky 304 s novým dizajnom s výstupom vody väčším ako vstup vody, čo účinne rieši problém pretečenia kondenzátu pri rýchlom chladení; Kapacita kondenzačného bubna sa zvyšuje a vodné čerpadlo dosahuje automatickú cirkuláciu kondenzátu, čím zabezpečuje dostatočné chladenie. Keď fermentujete 2 kg ryže, môžete získať 4 kg kalov; Môžete tiež destilovať asi 2,5 kg alkoholu.

Kompletná súprava príslušenstva: Dodáva sa s podrobným návodom na montáž. Rukoväte z nehrdzavejúcej ocele a zapustené tesnenia zostávajú počas naparovania v bezpečí. Teplomer (0-150°C) na detekciu teploty v reálnom čase. Jednocestný výfukový ventil umožňuje použitie destilačného hrnca ako fermentačného hrnca, vďaka čomu je destilácia pohodlnejšia a jednoduchšia. Vodné čerpadlo urýchľuje cirkuláciu kondenzátu, aby sa zabezpečil účinok a šetrila voda. Je tiež vybavený alkoholomerom, odmerkou a ďalším príslušenstvom.

Potravinársky materiál: Fermentačný hrniec aj chladiaci hrniec sú z potravinárskej nehrdzavejúcej ocele, odolnejšie a antikorózne. Kondenzačná trubica je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a je menej náchylná na hrdzu a poškodenie. Tesnenia a vodovodné potrubia sú vyrobené z potravinárskeho silikónu, bezpečné a pevné. 

Viacnásobné použitie: Táto destilačná súprava s novým dizajnom a s nastaviteľnou teplotou 30-120 ° C, ktorá sa dá presnejšie použiť na destiláciu ovocných vín, whisky, brandy, šampanského, vodky, vody, etanolu, éterických olejov atď.

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk