- Úvod
- Elektronické zámky a kľučky / 3D
- Digitálny modul časového oneskorenia 0,1s - 16 hodín
Digitálny modul časového oneskorenia 0,1s - 16 hodín

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
- Digitálny modul časového oneskorenia 0,1s - 16 hodínExpedícia do 24 hod. 7 ks30,00 €25,00 € bez DPH
DC 5V 12V 24V AC 110V 220V Digitálne časové oneskorenie prepínača riadenia cyklu časovača Nastaviteľné časové relé
Špecifikácie:
Názov produktu: Digitálny displej Časové relé
Napájacie napätie: DC 5V 12V 24V AC 220V
Výber rozsahu: 0,01 sekundy, 0,1 sekundy, 1 1 minúta
Rozsah časovania: minimum 0,01 sekundy maximum 999 minút
Hmotnosť produktu: DC 40g AC 50g
Veľkosť otvoru: 40MM*74MM
Prúd: DC max 10A AC max 5A
Balenie obsahuje:
1 * Reléový modul s oneskorením
---------- -----------------
Používateľská príručka:
Tento produkt má 4 tlačidlá, tlačidlo plus, tlačidlo mínus, tlačidlo nastavenia, tlačidlo zastavenia alebo tlačidlo štart.
Používatelia môžu nastaviť dve sady času T1 a T2.
Prevencia
1. Všetky parametre relé sa automaticky uložia do pamäte za 5 s,
2. Ak potrebujete zastaviť počas prevádzky, stlačením tlačidla stop relé zastavíte a vynulujete údaje. Opätovným stlačením tlačidla stop sa spustí znova.
3. Keď relé skončí normálne, stlačte tlačidlo stop pre opätovné spustenie.
Nastavenie času T1:
Priamo stlačte tlačidlo plus alebo mínus pre nastavenie T1, údaje sa automaticky uložia do pamäte 5 sekúnd po nastavení a spustí sa meranie času.
Nastavenie času T2:
Krátko stlačte nastavovacie tlačidlo, digitálna trubica bliká, v tomto čase stlačte tlačidlo pre zvýšenie alebo zníženie pre nastavenie T2, 5 sekúnd po dokončení nastavenia sa spustí automatická pamäť.
Časové rozpätie:automaticky prepína rozsah. Predvolený rozsah je sekúnd. Znížte číslo na 0, ďalej stláčajte tlačidlo pre zníženie, rozsah sa automaticky prepne na 99,9 s; pridajte číslo na 999, pokračujte stláčaním tlačidla pre zvýšenie, rozsah sa automaticky prepne na 0,0,0
Formát čísla je nasledovný
X.X X---časový rozsah 0,01s
X XX---časový rozsah 0,1s
X X X- --časový rozsah 1s
X.XX---časový rozsah 1min
Napríklad: nastavte T1=8,88, regulátor odpočítava 0,01s, T2=8,8,8, regulátor odpočítava 1 minútu.
Nastavenie pracovného režimu: 6 pracovných režimov, ktoré môžu používatelia nastaviť.
Dlhým stlačením tlačidla nastavenia zadajte parameter P-0 a stlačením tlačidla plus alebo mínus na aktuálnom rozhraní nastavte požadovaný pracovný režim.
P-0: Relé sa vypne po oneskorení T1 a skončí
P-1: Relé sa zopne po oneskorení T1 a skončí
P-2: Relé sa zopne po oneskorení T1 a potom sa rozopne po oneskorení T2 a končí
P-3: Relé sa rozopne po oneskorení T1, potom sa zopne po oneskorení T2 a skončí
P-4: Relé sa zopne po oneskorení T1 a potom rozopne po oneskorení T2, slučka
P-5: Relé sa rozopne po oneskorení T1 a potom sa zopne po oneskorení T2 a zacyklí
Typická aplikácia: Najprv nechajte relé rozopnúť po oneskorení 4,05 s , potom po 10 minútach zatvorte a ukončite
Najprv nastavte čas, T1=4,05 T2=0,1,0 Potom nastavte pracovný režim P-3, automaticky sa zapamätá 5 sekúnd po nastavení a spustí sa.