Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Auto Pneu technika
  3. Stroje a náradie
  4. Generátor Ozónu 60g/hod

Generátor Ozónu 60g/hod

Generátor Ozónu 60g/hod

Generátor Ozónu 60g/hod Stroj na výrobu ozónu bol vyrobený na princípe vysokotlakového výboja vysokofrekvenčného prúdu vytvárajúceho vysokonapäťové ko... celý popis
Dostupnosť
Expedícia do 24 hod. 2 ks
88,00 €
73,33 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:203
Kompletné špecifikácie

Generátor Ozónu 60g/hod


Stroj na výrobu ozónu bol vyrobený na princípe vysokotlakového výboja vysokofrekvenčného prúdu vytvárajúceho vysokonapäťové korónové elektrické pole, kde molekuly kyslíka boli spôsobené elektrochemickými reakciami premieňajúcimi sa na atómy kyslíka. Ozón je najobľúbenejšou dezinfekciou a sterilizáciou kvôli svojim najsilnejším oxidantom. Pri určitých koncentráciách ozón rýchlo ničí rôzne škodlivé baktérie vo vode a vzduchu. Na celom svete je uznávaný ako širokospektrálny dezinfekčný prostriedok s vysokou účinnosťou.


Vlastnosti:
- Vhodné do sušičiek, umývačiek riadu, chladničiek, elektronických skriniek na topánky, čističiek vzduchu atď.

- Odstraňuje baktérie, vírusy, plesne, mikroorganizmy, roztoče.

- Prenosný generátor ozónu je vhodný na profesionálne použitie pre domácich majstrov.
- Nízka spotreba energie pomáha šetriť energiu.
- Bezpečné, tiché a efektívne.
- Odstraňuje zápach a osviežuje vzduch.


Inštrukcie:
- Tento výrobok je vhodný pre priestor 150-200 metrov štvorcových ale aj menej, stačí skrátiť dobu dezinfekcie napr. 100 metrov štvorcových sa sterilizuje za 20 minút.
- Pri dezinfekcii sa nezdržujte vo vnútri, pred vstupom do miestnosti s otvorenými dverami a oknom vetrajte 10-15 minút.
- V nových domoch môžete produkt použiť trikrát alebo štyrikrát týždenne pre odstránenie zápachu formaldehydu a dezinfikovať ho.
-  Doba používania by nemala prekročiť 1 hodinu. Pred ďalším použitím sa musí generátor ochladiť na 20 minút. Je vybavený časovačom na ovládanie
- Počas práce sa nedotýkajte ozónovej trubice ani ozónovej tablety


Technické údaje:
- Napätie: 220V
- Výstupný ozón: 60 g / h
- Veľkosť produktu: 200 x 180 x 140 mm
- Hmotnosť: 1766 g
Tipy:
- Generátor ozónu sa obvykle používa 10 až 20 minút. Ak sa používa dlhšie ako 20 minút, je najlepšie na vetranie použiť elektrický ventilátor pre roznesenie ozónu v miestnosti.
- Je prísne zakázané pracovať v miestnostiach s vysokou koncentráciou ozónu. Nadmerné výstupné napätie je nebezpečné. Počas práce sa zariadenia nedotýkajte.
- Keramickú platňu očistite každý mesiac etanolom a pred ďalším použitím ju dôkladne osušte. Tým sa zabezpečí normálna produkcia ozónu.



Balenie obsahuje:
1 x generátor ozónu

Tovar zaradený v kategóriách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk