Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Auto Pneu technika
  3. LAUNCH autodiagnostika
  4. TSGUN TPMS Diagnostický nástroj

TSGUN TPMS Diagnostický nástroj

TSGUN TPMS Diagnostický nástroj

TSGUN TPMS Diagnostický nástroj  LAUNCH X431 TSGUN TPMS je nástroj na diagnostiku tlaku v pneumatikách, aktívne snímače 315 MHz a 433 MHz, čítanie a z... celý popis
Dostupnosť
Expedícia do 24 hod. 1 ks
375,00 €
312,50 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:101
Kompletné špecifikácie

TSGUN TPMS Diagnostický nástroj 

LAUNCH X431 TSGUN TPMS je nástroj na diagnostiku tlaku v pneumatikách, aktívne snímače 315 MHz a 433 MHz, čítanie a zápis ID snímača, programovanie a nastavenie TPMS. Podporované s x431 V/V+/X431 PRO3/X431 PRO3S /PAD V / PAD VIII atď.

Kľúčový dôvod, prečo si vybrať LAUNCH TSGUN TPMS

1. 1,77 palcový farebný displej

2. Okamžite odčítate tlak v pneumatikách, teplotu pneumatík a stav batérie

3. Diagnostikujte poruchu tlaku v pneumatikách vrátane čítania DTC, vymazania DTC atď.

4. Aktivujte a spárujte všetky 315MHz alebo 433MHz snímače

5. Rýchlo si prečítajte, skopírujte a zapíšte ID snímača

6. Preprogramujte LAUNCH senzory s neobmedzeným časom

7. Zabudovaný návod na učenie tlaku v pneumatikách uľahčuje obsluhu

8. Pokryte 98 % vozidiel na celom svete systémom tlaku v pneumatikách

9. Kompatibilné moduly: X431 V/V+/PRO3S/PRO3S+/PAD V/PAD II/PAD VII, atď.


10. Jazyk podpory: ČESKÝ JAZYK, angličtina, francúzština, španielčina, nemčina, ruština, kórejčina, japončina, portugalčina, taliančina, poľština, holandčina, maďarčina, fínčina, zjednodušená, čeština, turečtina, gréčtina, arabčina, dánčina, perzština, rumunčina, srbčina, švédčina.

Aktivácia senzora

LAUNCH X431 TSUN dokáže rýchlo aktivovať ID, tlak v kolese, frekvenciu snímača, teplotu pneumatík a stav batérie živého snímača.

Programovanie senzorov

Používateľ môže použiť túto funkciu na naprogramovanie údajov snímača do prázdneho snímača LAUNCH, aby nahradil snímač s nedostatočným výkonom alebo nefunkčným.
Poskytuje tri spôsoby programovania snímača: automatické, manuálne a kopírovanie aktiváciou.

Používateľ môže použiť túto funkciu na naprogramovanie údajov snímača do prázdneho snímača LAUNCH, aby nahradil snímač s nedostatočným výkonom a nepracuje správne.

Poskytuje tri spôsoby programovania snímača: automatické, manuálne a kopírovanie aktiváciou.

Automaticky

Keď nie je možné získať pôvodné ID snímača, túto funkciu možno použiť na naprogramovanie snímača LAUNCH podľa ID náhodne vytvoreného testovaným vozidlom.

Manuálny

Pôvodné ID snímača je možné získať a túto funkciu je možné použiť na manuálne zadanie ID alebo na jeho vytvorenie podľa vlastného uváženia.

Skopírujte aktiváciou

Najprv aktiváciou pôvodných údajov snímača a následným skopírovaním údajov aktivovaného snímača do snímača LAUNCH. Pred použitím tejto metódy je potrebné aktivovať pôvodné údaje snímača.

Programovanie TPMS

Používateľ môže použiť túto funkciu na zapísanie novo naprogramovaného ID snímača do ECU vozidla na identifikáciu snímača. Operácia opätovného učenia sa vyžaduje iba vtedy, keď sa novo naprogramované ID snímača líši od pôvodného ID snímača uloženého v ECU vozidla.
K dispozícii sú celkom tri metódy učenia senzorov: statické učenie, samoučenie a opätovné učenie OBD

Statické (učenie) programovanie

Statické učenie potrebuje uviesť vozidlo do „režimu učenia“ a potom postupujte podľa krokov učenia zobrazených na obrazovke.

Samoprogramovanie (Samoštúdium)

Pri niektorých vozidlách môže byť funkcia učenia dokončená riadením vozidla samoučiacim sa.

Preprogramovanie (Preučenie) OBD

Táto funkcia umožňuje diagnostickému zariadeniu priamo zapísať ID snímača do modulu TPMS.
Ak chcete vykonať funkciu opätovného učenia OBD, najprv pomocou nástroja na meranie tlaku v pneumatikách aktivujte všetky štyri snímače pneumatík. Potom použite diagnostické zariadenie a jeho pripojený diagnostický konektor a podľa pokynov na obrazovke dokončite operáciu opätovného učenia.

Zoznam kompatibilných vozidiel:

Pre ABARTH, pre ACURA, pre ALFA ROMEO, pre ASTON-MARTIN, pre AUDI, pre ALPINA, pre BAIC, pre BAOJUN, pre BENTLEY, pre BMW, pre BORGWARD, pre BUGATTI, pre BUICK, pre BYD, pre CADILLAC, pre CHANGAN , pre CHERY, pre CHEVROLET, pre CHRYSLER, pre CITROEN, pre CMC, pre DACIA, pre DAEWOO, pre DFM, pre DODGE, pre FAW, pre FERRARI, pre GEELY, pre GMC, pre GREAT WALL, pre HAVAL, pre HAIMA, pre HOLDEN, pre HONDA, pre HSV, pre HUMMER, pre HYUNDAI, pre INFINITI, pre ISUZU, pre JAC, pre JAGUAR, pre JEEP, pre KIA, pre LADA, pre LAM BORGH-INI, pre LANCIA, pre LANDROVER, pre LEXUS , pre LIFAN, pre LINCOLN, pre LOTUS, pre LUXGEN, pre MAHINDRA, pre MAN, pre MASERATI, pre MAYBACH, pre MAXUS, pre MAZDA, pre MCLAREN, pre MERCEDES, pre MG, pre MINI, pre MITSUBISHI, pre NISSAN , pre OPEL, pre PAGANI, pre PEUGEOT, pre PORSCHE, pre QOROS, pre RENAULT, pre ROLLSROYCE, pre SAAB, pre SCION, pre SEAT, pre SKODA, pre SMART, pre SSANGYONG, pre SUBARU, pre SUZUKI, pre SGMW, pre TESLA, pre SMART, pre SSANGYONG, pre SUBA RU, TOYOTA, pre TRAUM, pre VAUXHALL, pre VOLKSWA-GEN, pre VOLVO, pre ZOTYE, pre FIAT, pre FORD, pre FOTON, pre CHRYSLER, pre GMC, pre DFM, pre CADILLAC, pre CHERY, pre CHEVROLET, pre DODGE ,pre FAW, pre FERRARI, pre JAC, pre JAGURE

LAUNCH X-431 TSGUN Parametre:

Displej: 1,77 palca

Rozlíšenie: 168 * 128 pixelov

Batéria: 3000 mAh

Vstupné jednosmerné napätie: 5V

Pracovný prúd: S1A

Pracovná teplota: -10°C~ 50°C

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk